Dowiedz się jak pracować mądrze, a nie ciężko

Dowiedz się jak pracować mądrze, a nie ciężko

Prawdziwi Ludzie, Prawdziwe Rezultaty

Przyłącz się i Edukuj po Wyniki

Beatrice Bartlay

Rentier, Autorka, Międzynarodowy Trener Biznesu i Rozwoju Osobistego

This is one of the easiest recommendations I have written.

Kania is simply the best, true professional and always goes above and beyond in all aspects of her tasks.
She is an extremely competent lady with impeccable manners and good character.

Kania enjoys an excellent rapport with people of all ages and yet she is a sociable person who is able to interact with everyone.

I believe Kania to be a conscientious and articulate person who would be a tremendous asset to any team. I would have no hesitation in recommending her.

Marian Hnatko

Przedsiębiorca, Pasjonat Podróży

Ogromnie cenię sobie współpracę z Kanią. Dlaczego?  Odmieniła moje złe nawyki. 

Teraz pracuję na swoje wyniki bez stękania, jęczenia, narzekania w oparciu o plan i dyscyplinę. Zaprowadziła porządek i egzekwowanie pracy z kalendarzem. Dziś stosuję kalendarz google, co ogromnie pomaga mi w biznesie. Chaos notatek papierowych opanowany. 

Kania pomogła mi opracować autoprezentację opartą o moje dotychczasowe osiągnięcia w liczbach i faktach, co wpłynęło od razu na podniesienie mojej pewności siebie, a moje wyniki w biznesie w 6 miesięcy podniosłem o 300%. 

Dziś z dużym sukcesem prowadzę inspirujące spotkania szkoleniowo-biznesowe, oraz udzielam wywiadów do telewizji. Dzięki Kani wiem, jak ważne jest wspierające otoczenie, by odpowiednio dobierać ludzi do siebie. W mojej codziennej pracy nauczyłem się stosować zasady współpracy grup, planowania i realizacji zadań w oparciu o kodeks zbudowany na uniwersalnych wartościach. 

Za to Ci Kania dziękuję i polecam współpracę - tym bardziej, ze trener procesowy bez porównania przewyższa zwykłego jednorazowego szkoleniowca.  

Trener Procesowy pracuje ze mną na moje wyniki, a to ogromna różnica na plus.

Beata Morawska

Bizness Woman, Doradca Rozwoju Osobistego

Niesamowite wsparcie i wiedza. To kobieta dla której nie ma rzeczy niemożliwych !!! Dzięki współpracy podczas wyzwania z książką WSNH i edukacji tą metodą, wydobyła ze mnie to co sama usiłowałam zakopać. 

Niesamowicie słucha i wyłapuje najmniejsze detale. Ponad roczna wspólna praca nie dość, że uporządkowała mnie to i sama wiele się nauczyłam dzięki czemu mogę wspierać innych. 

Dziękuję z całego serca i polecam Kanie w 1000000%

Ewelina Grabowska

Bizness Woman

Wydawało mi się, że jestem na drodze rozwoju osobistego, ale tak naprawdę to dopiero zaczynałam otwierać swoją głowę przy współpracy z Kanią. 

Zaczęło się od darmowych spotkań w Klubie WORK SMART NOT HARD. Prowadzenie przez Kanię  spowodowało usystematyzowanie mojego myślenia i życia. Miałam z tym ogromne wyzwanie.  Myślałam, że życie, które prowadzę jest super ułożone, a okazało się chaosem.

 Czułam brak spełnienia. Czułam w sobie potencjał, ale nie znałam swoich talentów, nie wiedziałam w czym jestem dobra, nie miałam pasji. Nie wiedziałam co ja w ogóle powinnam w życiu robić. Dzięki Kani prowadzeniu i rozmowom, spojrzałam na  siebie inaczej, nauczyłam się inaczej myśleć, racjonalnie, bez domysłów, wykorzystując zasady WSNH. 

Dzięki prywatnemu mentoringowi i klubowi odkrywałam swoje lęki, blokady, które podszyte były strachem przed opinią innych i myślami, że jestem za słaba i sobie nie poradzę. Odważyłam się mówić do świata przez kamerę i uczę tego swój zespół, w który także wprowadziłam metody WSNH. 

Dzięki jednej rozmowie na klubie (wykorzystując m.in. Krzyż Franklina), podjęłam odważną decyzję o zmianie życia.

Uświadomiłam sobie również,  że trudne wybory w życiu są trudne, gdy nie zna się metod ułatwiających życie. 

Ja się stałam innym człowiekiem. Znam swoją wartość, wiem czego chcę i że mogę wszystko.  Jej wsparcie jest nieocenione. Jestem ogromnie wdzięczna, że stanęła na mojej drodze. 

Do dzisiaj zastanawiam sie czasem, … „co by Kania powiedziała"?

Małgorzata Świątek

VIDEOmarketer

Ta Kobieta jest niesamowita! W pierwszym wrażeniu tajemnicza, przy bliższym poznaniu to prawdziwy Anioł! 

Wydobyła ze mnie wszystko co najlepsze. Jako mentor w wyzwaniu z książką WSNH niezwykle profesjonalna i wymagająca. Ekspertka od trudnych pytań - ale efekt jest piorunujący! Jeśli rozwój to tylko z Kanią.

Natomiast jako absolwentka kursu Zawartość Cukru w Cukrze, który prowadzi także Kania (polecam z całego serca) mogę powiedzieć co wynoszę z kursu: 

Zaledwie w 14 dni zbudowałam pewność siebie, nauczyłam się akceptować siebie taką jaka jestem, odkryłam swoje blokady, mnóstwo talentów! 

Efekt WOW!  DZIĘKUJĘ

ANETA WOŹNICKA - ŁADA & ANNA STARKEY

FITNESS INSTRUKTOR & FOTOGRAF

MARKA "BABSKIE WYJAZDY"

Serdecznie polecamy warsztaty z Kania KM. 

Współpracowałyśmy przy organizacji Babskiego Dnia i Babskiego Poranku w Warszawie 
(czyli dwóch wydarzeń skierowanych do kobiet), podczas których Kania poprowadziła świetne warsztaty. 

Zajęcia były profesjonalnie przygotowane i dopracowane w każdym szczególe, a uczestniczki wyszły z zajęć pozytywnie zmotywowane, z uśmiechami na twarzy i pełne energii, co było zasługą wyjątkowej atmosfery panującej podczas warsztatów.

Dziękuję za cenne wskazówki podczas kursu z autoprezentacji. Kania powiem tyle jesteś trenerem procesowym, przy którym czułam się bezpiecznie, jasne zasady współpracy to dla mnie podstawa. 

~ Anna Wasiluk

Kania najpierw sprawia wrażenie niedostępnej, twardej i bezkompromisowej, im dłużej się z nią pracuje te cechy nagle zmieniają się w charyzmatyczne wsparcie. Jest prawdziwa i bardzo wspierająca. Zrobiłam bardzo duży progres w rozwoju osobistym. Polecam bardzo mocno!

~ Liliana Banasiak

Avatar - świetne szkolenie, dające nowe spojrzenie na biznes.
Praktyczne informacje, przykłady własnych doświadczeń, wysoka jakość oraz zaangażowanie i elastyczność w prowadzeniu.
Jednym słowem: polecam

~ Ewa Gaj

Kania współtworzy #KURS12. 
Byłam uczestniczką tego projektu. Doskonale spędzony czas. Dostałam narzędzia do samorozwoju. Kania nauczyła mnie jak być systematyczną, bo w tym tkwi sukces. Po 12 spotkaniach jestem inną kobietą. Odzyskałam wiarę i wydobyłam z głębi siebie dawno skrywany potencjał. 
Dziękuję Kania za wszystko❤️" 
Jestem Beata. Jestem lekarzem z powołania. Uczę jak opiekować się osobą terminalnie chorą. Wspieram rodziny pacjentów"

~ Beata Kowalska

Na początku kursu byłam zwykłą mamą, bo przecież taka jest kolej rzeczy przy zakładaniu rodziny:  kobieta zajmuje się domem i dziećmi. 
Kurs uświadomił mi, ile posiadam zalet i jak wiele dobrego robię. Teraz po tych 3 miesiącach dumnie z podniesioną głową potrafię powiedzieć: 
" Tak to ja, złota rączka - inspiruję pozytywną energią i uczę jak pokonywać swoje słabości" - łamię stereotypy i żyję na swój własny niezwykły sposób. Myślę, że każdy powinien skorzystać z kursu, bo to nie jest zwykły kurs, a przygoda odmieniająca życie

~ Katarzyna Samelska

 Byłam uczestniczką kursu12. Z całym sercem polecam to szkolenie innym osobom, które chcą się nauczyć jak pracować mądrze na swoich kanałach informacyjnych. Bardzo rzetelna wiedza, którą wykorzystuje codziennie w swojej pracy. Trenerki bardzo dobrze przygotowane, zawsze pełne uśmiechu, otwarte, służące pomocą. Bardzo duży nacisk na praktykę, pozwolił mi wdrożyć to czego się uczyłam od razu w życie. To jest właśnie to, co wyróżnia ten kurs spośród innych. Jestem mega zadowolona i dziękuję serdecznie

~ Małgorzata Staszewska

Zastanawiałeś się kiedyś ile jest Ciebie w Tobie? Ja postawiłam sobie to pytanie i wyszło mi, że w skali 10 stopniowej to jakieś 5-6 pkt. dlatego też postanowiłam wziąć udział w wyzwaniu, gdzie zaczęłam zgłębiać siebie, pracować miłością do siebie, nad lepszym spojrzeniem na siebie i swoje talenty. 
Co mi dał udział w tym wyzwaniu?
Odkryłam nowe mentalne areszty i znalazłam siłę, aby je opuścić. 
Moja ocena samej siebie wzrosła o do 8 pkt ( nad pozostałymi 2 pracuję już sama w oparciu o otrzymane na wyzwaniu narzędzia ). Te 14 dni zmienia spojrzenie na samą siebie, uczy pokonywania blokad. Polecam udział w tym wyzwaniu każdemu bez względu na jego samoocenę.

~ Barbara Potocka Schmidt

Na początku kursu byłam zwykłą mamą, bo przecież taka jest kolej rzeczy przy zakładaniu rodziny:  kobieta zajmuje się domem i dziećmi. 
Kurs uświadomił mi, ile posiadam zalet i jak wiele dobrego robię. Teraz po tych 3 miesiącach dumnie z podniesioną głową potrafię powiedzieć: 
" Tak to ja, złota rączka - inspiruję pozytywną energią i uczę jak pokonywać swoje słabości" - łamię stereotypy i żyję na swój własny niezwykły sposób. Myślę, że każdy powinien skorzystać z kursu, bo to nie jest zwykły kurs, a przygoda odmieniająca życie

~ Katarzyna Samelska

Kania to wyjątkowa osoba, bardzo profesjonalna w tym co robi, praktyk, kobieta o wielu talentach i zamiłowaniu do ludzi.....
Brałam udział w Challengu z ksiażką WSNH - pod okiem Kani 2 razy, Niesamowicie pomocna, mnóstwo cennych wskazówek, prawdziwy trener z krwi i kości!!
Super przyjaciel....z nią współpraca to przyjemność i przygoda i po raz kolejny polecam tą fantasystyczną osobę, jeśli chcesz opracować swoją autoprezentację lub uzyskać pomoc w tym jak odnieść sukces będąc sobą.
Poznanie Kani odmieniło pod wieloma względami moje życie.Bardzo inspirująca Kobieta! Dziękuję że jesteś!

~ Agnieszka Jóźwiak

Kania inspiruje swoją historią,  jak dzięki metodzie Work Smart Not Hard zmieniła swoje życie na lepsze.  Bardzo ciepła osoba, która wchodzi profesjonalnie w relacje z drugą osobą, sprawia wrażenie osoby znakomicie przygotowanej i znającej się profesjonalnie na swoim fachu jako Trener Procesowy i Licencjonowany Expert Metody Work Smart Not Hard. Gorąco polecam współpracę z Kanią, gdyż miałem zaszczyt od niej się tak wiele się nauczyć.

~ Andrzej Kozioł

Kania jest rewelacyjnym Trenerem Procesowym! W bardzo profesjonalny sposób pomaga uporać się z trudnymi emocjami, pokazując co trzeba zrobić (jakich narzędzi użyć), aby odwrócić sytuację na swoją korzyść. Każdemu kto ma życiowe wyzwania szczerze polecam współpracę z Kanią.
~ Sabina Mężyk


Wraz z osobami z zapoczątkowanego przeze mnie zespołu uczestniczyłam w 6 tygodniowym kursie z autoprezentacji, który pomaga odszukać swoje talenty, doświadczenia, kompetencje oraz wypracować mądry przepis na to jak się przedstawić w konkretnej sytuacji.
Polecam.

~ dr Renata Madziara

Prawdziwi Ludzie, Prawdziwe Rezultaty

Przyłącz się i Edukuj po Wyniki

Beatrice Bartlay

Rentier, Autorka, Międzynarodowy Trener Biznesu i Rozwoju Osobistego

This is one of the easiest recommendations I have written.

Kania is simply the best, true professional and always goes above and beyond in all aspects of her tasks.
She is an extremely competent lady with impeccable manners and good character.

Kania enjoys an excellent rapport with people of all ages and yet she is a sociable person who is able to interact with everyone.

I believe Kania to be a conscientious and articulate person who would be a tremendous asset to any team. I would have no hesitation in recommending her.

Marian Hnatko

Przedsiębiorca, Pasjonat Podróży

Ogromnie cenię sobie współpracę z Kanią. Dlaczego?  Odmieniła moje złe nawyki. 

Teraz pracuję na swoje wyniki bez stękania, jęczenia, narzekania w oparciu o plan i dyscyplinę. Zaprowadziła porządek i egzekwowanie pracy z kalendarzem. Dziś stosuję kalendarz google, co ogromnie pomaga mi w biznesie. Chaos notatek papierowych opanowany. 

Kania pomogła mi opracować autoprezentację opartą o moje dotychczasowe osiągnięcia w liczbach i faktach, co wpłynęło od razu na podniesienie mojej pewności siebie, a moje wyniki w biznesie w 6 miesięcy podniosłem o 300%. 

Dziś z dużym sukcesem prowadzę inspirujące spotkania szkoleniowo-biznesowe, oraz udzielam wywiadów do telewizji. Dzięki Kani wiem, jak ważne jest wspierające otoczenie, by odpowiednio dobierać ludzi do siebie. 

W mojej codziennej pracy nauczyłem się stosować zasady współpracy grup, planowania i realizacji zadań w oparciu o kodeks zbudowany na uniwersalnych wartościach. 

Za to Ci Kania dziękuję i polecam współpracę - tym bardziej, ze trener procesowy bez porównania przewyższa zwykłego jednorazowego szkoleniowca.  

Trener Procesowy pracuje ze mną na moje wyniki, a to ogromna różnica na plus.

Beata Morawska

Bizness Woman, Doradca Rozwoju Osobistego

Niesamowite wsparcie i wiedza. To kobieta dla której nie ma rzeczy niemożliwych !!! Dzięki współpracy podczas wyzwania z książką WSNH i edukacji tą metodą, wydobyła ze mnie to co sama usiłowałam zakopać. 

Niesamowicie słucha i wyłapuje najmniejsze detale. Ponad roczna wspólna praca nie dość, że uporządkowała mnie to i sama wiele się nauczyłam dzięki czemu mogę wspierać innych. 

Dziękuję z całego serca i polecam Kanie w 1000000%

Ewelina Grabowska

Biznesswoman

Wydawało mi się, że jestem na drodze rozwoju osobistego, ale tak naprawdę to dopiero zaczynałam otwierać swoją głowę przy współpracy z Kanią. 

Zaczęło się od darmowych spotkań w Klubie WORK SMART NOT HARD.

Prowadzenie przez Kanię  spowodowało usystematyzowanie mojego myślenia i życia. Miałam z tym ogromne wyzwanie.  Myślałam, że życie, które prowadzę jest super ułożone, a okazało się chaosem.

 Czułam brak spełnienia. Czułam w sobie potencjał, ale nie znałam swoich talentów, nie wiedziałam w czym jestem dobra, nie miałam pasji. Nie wiedziałam co ja w ogóle powinnam w życiu robić. 

Dzięki Kani prowadzeniu i rozmowom, spojrzałam na  siebie inaczej, nauczyłam się inaczej myśleć, racjonalnie, bez domysłów, wykorzystując zasady WSNH. 

Dzięki prywatnemu mentoringowi i klubowi odkrywałam swoje lęki, blokady, które podszyte były strachem przed opinią innych i myślami, że jestem za słaba i sobie nie poradzę. Odważyłam się mówić do świata przez kamerę i uczę tego swój zespół, w który także wprowadziłam metody WSNH. 

Dzięki jednej rozmowie na klubie (wykorzystując m.in. Krzyż Franklina), podjęłam odważną decyzję o zmianie życia.

Uświadomiłam sobie również,  że trudne wybory w życiu są trudne, gdy nie zna się metod ułatwiających życie. 

Ja się stałam innym człowiekiem. Znam swoją wartość, wiem czego chcę i że mogę wszystko.  Jej wsparcie jest nieocenione. Jestem ogromnie wdzięczna, że stanęła na mojej drodze. 

Do dzisiaj zastanawiam sie czasem, … „co by Kania powiedziała"?

Małgorzata Świątek

VIDEOmarketer

Ta Kobieta jest niesamowita! W pierwszym wrażeniu tajemnicza, przy bliższym poznaniu to prawdziwy Anioł! 

Wydobyła ze mnie wszystko co najlepsze. Jako mentor w wyzwaniu z książką WSNH niezwykle profesjonalna i wymagająca. Ekspertka od trudnych pytań - ale efekt jest piorunujący! Jeśli rozwój to tylko z Kanią.

Natomiast jako absolwentka kursu Zawartość Cukru w Cukrze, który prowadzi także Kania (polecam z całego serca) mogę powiedzieć co wynoszę z kursu: 

Zaledwie w 14 dni zbudowałam pewność siebie, nauczyłam się akceptować siebie taką jaka jestem, odkryłam swoje blokady, mnóstwo talentów! 

Efekt WOW!  DZIĘKUJĘ

Aneta Woźnicka - Łada

Fitness Instruktor

&

Anna Starkey

Fotograf

Marka "BABSKIE WYJAZY"

Serdecznie polecamy warsztaty z Kania.

Współpracowałyśmy przy organizacji Babskiego Dnia i Babskiego Poranku w Warszawie
(czyli dwóch wydarzeń skierowanych do kobiet), podczas których Kania poprowadziła świetne warsztaty.

Zajęcia były profesjonalnie przygotowane i dopracowane w każdym szczególe, a uczestniczki wyszły z zajęć pozytywnie zmotywowane, z uśmiechami na twarzy i pełne energii, co było zasługą wyjątkowej atmosfery panującej podczas warsztatów.

Kania jest rewelacyjnym Trenerem Procesowym! W bardzo profesjonalny sposób pomaga uporać się z trudnymi emocjami, pokazując co trzeba zrobić (jakich narzędzi użyć), aby odwrócić sytuację na swoją korzyść. Każdemu kto ma życiowe wyzwania szczerze polecam współpracę z Kanią.

~ Sabina Mężyk

Dziękuję za cenne wskazówki podczas kursu z autoprezentacji. Kania powiem tyle jesteś trenerem procesowym, przy którym czułam się bezpiecznie, jasne zasady współpracy to dla mnie podstawa. 

~ Anna Wasiluk

Kania najpierw sprawia wrażenie niedostępnej, twardej i bezkompromisowej, im dłużej się z nią pracuje te cechy nagle zmieniają się w charyzmatyczne wsparcie. Jest prawdziwa i bardzo wspierająca. Zrobiłam bardzo duży progres w rozwoju osobistym. Polecam bardzo mocno!

~ Liliana Banasiak

Avatar - świetne szkolenie, dające nowe spojrzenie na biznes.
Praktyczne informacje, przykłady własnych doświadczeń, wysoka jakość oraz zaangażowanie i elastyczność w prowadzeniu.
Jednym słowem: polecam

~ Ewa Gaj

Kania współtworzy #KURS12. 
Byłam uczestniczką tego projektu. Doskonale spędzony czas. Dostałam narzędzia do samorozwoju. Kania nauczyła mnie jak być systematyczną, bo w tym tkwi sukces. Po 12 spotkaniach jestem inną kobietą. Odzyskałam wiarę i wydobyłam z głębi siebie dawno skrywany potencjał. 
Dziękuję Kania za wszystko❤️" 
Jestem Beata. Jestem lekarzem z powołania. Uczę jak opiekować się osobą terminalnie chorą. Wspieram rodziny pacjentów"

~ Beata Kowalska

Na początku kursu byłam zwykłą mamą, bo przecież taka jest kolej rzeczy przy zakładaniu rodziny:  kobieta zajmuje się domem i dziećmi. 
Kurs uświadomił mi, ile posiadam zalet i jak wiele dobrego robię. Teraz po tych 3 miesiącach dumnie z podniesioną głową potrafię powiedzieć: 
" Tak to ja, złota rączka - inspiruję pozytywną energią i uczę jak pokonywać swoje słabości" - łamię stereotypy i żyję na swój własny niezwykły sposób. Myślę, że każdy powinien skorzystać z kursu, bo to nie jest zwykły kurs, a przygoda odmieniająca życie

~ Katarzyna Samelska


Byłam uczestniczką kursu12. Z całym sercem polecam to szkolenie innym osobom, które chcą się nauczyć jak pracować mądrze na swoich kanałach informacyjnych. Bardzo rzetelna wiedza, którą wykorzystuje codziennie w swojej pracy. Trenerki bardzo dobrze przygotowane, zawsze pełne uśmiechu, otwarte, służące pomocą. Bardzo duży nacisk na praktykę, pozwolił mi wdrożyć to czego się uczyłam od razu w życie. To jest właśnie to, co wyróżnia ten kurs spośród innych. Jestem mega zadowolona i dziękuję serdecznie

~ Małgorzata Staszewska

Kania inspiruje swoją historią,  jak dzięki metodzie Work Smart Not Hard zmieniła swoje życie na lepsze.  Bardzo ciepła osoba, która wchodzi profesjonalnie w relacje z drugą osobą, sprawia wrażenie osoby znakomicie przygotowanej i znającej się profesjonalnie na swoim fachu jako Trener Procesowy i Licencjonowany Expert Metody Work Smart Not Hard. Gorąco polecam współpracę z Kanią, gdyż miałem zaszczyt od niej się tak wiele się nauczyć.

~ Andrzej Kozioł

Na początku kursu byłam zwykłą mamą, bo przecież taka jest kolej rzeczy przy zakładaniu rodziny:  kobieta zajmuje się domem i dziećmi. 
Kurs uświadomił mi, ile posiadam zalet i jak wiele dobrego robię. Teraz po tych 3 miesiącach dumnie z podniesioną głową potrafię powiedzieć: 
" Tak to ja, złota rączka - inspiruję pozytywną energią i uczę jak pokonywać swoje słabości" - łamię stereotypy i żyję na swój własny niezwykły sposób. Myślę, że każdy powinien skorzystać z kursu, bo to nie jest zwykły kurs, a przygoda odmieniająca życie

~ Katarzyna Samelska

Kania to wyjątkowa osoba, bardzo profesjonalna w tym co robi, praktyk, kobieta o wielu talentach i zamiłowaniu do ludzi.....
Brałam udział w Challengu z ksiażką WSNH - pod okiem Kani 2 razy. 
Niesamowicie pomocna, mnóstwo cennych wskazówek, prawdziwy trener z krwi i kości!!
Super przyjaciel....z nią współpraca to przyjemność i przygoda i po raz kolejny polecam tą fantasystyczną osobę, jeśli chcesz opracować swoją autoprezentację lub uzyskać pomoc w tym jak odnieść sukces będąc sobą.
Poznanie Kani odmieniło pod wieloma względami moje życie.Bardzo inspirująca Kobieta! Dziękuję że jesteś!

~ Agnieszka Jóźwiak

Wraz z osobami z zapoczątkowanego przeze mnie zespołu uczestniczyłam w 6 tygodniowym kursie z autoprezentacji, który pomaga odszukać swoje talenty, doświadczenia, kompetencje oraz wypracować mądry przepis na to jak się przedstawić w konkretnej sytuacji.
Polecam.

~ dr Renata Madziara

Powered By ClickFunnels.com